اداره كتابخانه های عمومی شهرستان نیكشهر
فراهم آوردن زمینه های رغبت ، انگیزه و شوق عمومی به مطالعه با هدف ارتقای مطالعه مفید
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ :ابراهیم ولی نیا
مطالب اخیر

 

   قالَ علیه السلام : مِنَ التَّواضُعِ السَّلامُ عَلى كُلِّ مَنْ تَمُرُّ بِهِ، وَالْجُلُوسُ دُونَ شَرَفِ الْمَجْلِسِ


ترجمه :


فرمود: یكى از نشانه هاى تواضع و فروتنى آن است كه به هركس برخورد نمائى سلام كنى و در هنگام ورود به مجلس هر كجا، جا بود بنشینى نه آن كه به زور و زحمت براى دیگران جائى را براى خود باز كنى

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 30 بهمن 1391

برگزاری مسابقه مشاعره در کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج)

 

برگزاری مسابقه مشاعره با حضور دبیر محترم ادبیات مدرسه بنت الهدی و سرکار خانم سرحدی به همراه دانش آموزان مورخ 17/11/ 1391 در  كتابخانه عمومی  صاحب الزمان(عج) نیکشهر  و در راستای ترویج كتابخوانی و اشاعه فرهنگ غنی شعر فارسی، برگزار شد. در این برنامه،دانش آموزان در یک گروه 10 نفری به رقابت پرداختند و در پایان سرکار خانم مریم سابکزهی ، فروغ علایی و جلیله شیرانی  به عنوان نفرات برتر این مسابقه انتخاب شدند.گفتنی است جوایزی به رسم یادبود جهت ترغیب و تشویق دانش آموزان در راستای مطالعه مفید و کتابخوانی اهداء شود ، جا دارد از مدیریت محترم مدرسه بنت الهدی سر کار خانم پور خسرو نیز به جهت همکاری کمال تشکر را نیز داشته باشیم .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 19 بهمن 1391

استخدام در نهاد کتابخانه های عمومی کشور

روابط عمومی نهاد كتابخانه‌های عمومی كشور دوشنبه, 16 بهمن 1391 ساعت 08:34 جهت همكاری در كتابخانه های تازه تاسیس در سراسر كشور؛ نهاد كتابخانه ها، فارغ التحصیلان دانشگاهی را دعوت به كار می كند.
به گزارش لیزنا، مدیركل امور اداری و توسعه منابع انسانی نهاد كتابخانه های كشور از دعوت به همكاری نیروهای جدید برای كتابخانه های عمومی تازه تاسیس در كشور خبر داد.
حمیدرضا احمدی مدیركل امور اداری و توسعه منابع انسانی نهاد كتابخانه ها از دعوت به كار نیروهای جدید برای كتابخانه های عمومی تازه تاسیس در سراسر كشور از طریق آزمون كتبی و شفاهی خبر داد و گفت: ثبت نام از تاریخ 20 لغایت 28 بهمن ماه از طریق پورتال اطلاع رسانی نهاد كتابخانه های كشور به آدرس:‌ www.iranpl.ir انجام خواهد شد و پیش بینی می شود در نیمه دوم اسفندماه آزمون به صورت همزمان در سراسر كشور برگزار شود0

جهت کسب اطلاعات بیشتر مراجعین محترم می توانند به کتابخانه مرکزی صاحب الزمان نیکشهر و  یا با تلفنهای 2442708-0541  داخلی 110 یا 108 تماس حاصل فرمایند .

 

ثبت نام تا  تاریخ  1 / 12 / 1391 تمدید شد

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 17 بهمن 1391

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیکشهر اولین جلسه انجمن و کمیته نهضت مطالعه مفید اسپکه از توابع بخش لاشار  طبق دعوت قبلی با حضور اعضای محترم روز دوشنبه  9 / 11 / 1391 ساعت 9  صبح در سالن کتابخانه عمومی آل رسول برگزار گردید .

جلسه با قرائت قرآن توسط روحانی معزز آقای بامری آغاز که در ادامه ایشان از اهمیت کتاب و کتابخوانی سخن به میان آوردند به دنبال رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیکشهر ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) و خیر مقدم به مسئولین بخش به ضرورت نشر واشاعه فرهنگ مطالعه مفید و کتابخوانی توسط مسئولین ادارت خصوصا اداره  آموزش وپرورش پرداخت و از شهردار محترم خواستند که بدهی های خود را در زمینه نیم درصد عوارض شهرداری به کتابخانه عمومی پرداخت نمایند تا کتابخانه بخش نیز بتواند خدمات بهتر و مفیدتری در زمینه های فرهنگی و هنری  ارائه دهد در ادامه نیز آقای نورکی ریاست محترم شورای اسلامی بخش ضمن بیان ارزش مطالعه مفید در جامعه و اثر آن در زندگی اجتماعی افراد خواستند که این مقوله می بایست از ابتدای کودکی وارد زندگی آنان شود همچنین معاونت محترم آموزش و پرورش آقای ضامن طلب نیز اعلام  مساعدت نمودند که دانش آموزان را  در زمینه شرکت در مسابقات کتابخوانی و فرهنگی و عضویت و مراجعه به کتابخانه تشوق و ترغیب نمایند . در پایان نیزبخشدار محترم  جناب آقای امراء از کتاب به عنوان همدم و یار همیشه انسانها یاد کرد و ایشان نیز از تمامی مسئولین خواستند و تمام تلاش خود را در جهت فرهنگ مطالعه مفید بخش انجام دهند  .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 15 بهمن 1391

افتتاح کتابخانه عمومی آل رسول در دهه مبارک فجر 

کتابخانه عمومی آل رسول از توابع بخش لاشار واقع در اسپکه با مساحت 1500 مترمربع و زیر بنای 300 مترمربع و دارای 4000 عنوان کتاب  همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر به صورت رسمی و با حضور فرماندارمحترم شهرستان ، ائمه محترم جماعات بخشدار محترم و دیگر مسئولین عزیز افتتاح شد . این کتابخانه که به تازگی مجهز به خطوط پرسرعت اینترنت شد کار خود را نیز در زمینه سیستم پیام مشرق آغاز کرد در این مراسم فرماندار محترم  جناب آقای صالحی از شهردار محترم خواستند که هرچه سریعتر نسبت به پرداخت نیم درصد عوارض شهرداری به کتابخانه های عمومی اقدام نمایند همچنین ایشان 300 عنوان کتاب را از طرف خود به این کتابخانه اهداء نمودند .    

 

 

 

 

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 15 بهمن 1391

ایام الله دهه فجر بر همگان مبارک

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 11 بهمن 1391

برگزاری اولین جلسه انجمن و کمیته دائمی نهضت مطالعه مفید در بخش بنت

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیکشهر اولین جلسه انجمن و کمیته نهضت مطالعه مفید بخش بنت طبق دعوت قبلی با حضور اعضای محترم روز چهارشنبه 4/ 11 / 1391 ساعت 30 / 11 صبح در محل دفتر بخشداری برگزار گردید ابتدای جلسه پس از قرائت قرآن کریم ، جناب بخشدار ریاست محترم جلسه با عرض خیر مقدم عرایض خود را در خصوص تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص مطالعه مفید و کتابخوانی ؛ که می بایست این فرهنگ در جامعه بیشتر گشترش یابد شرو ع نمودند و از تمامی مسئولین ادارت خواسته شد که در جهت محقق شدن این مقوله بکوشند .

همچنین برادر شیرانی مسئول کتابخانه انقلاب  بنت و دبیر جلسه ضمن بیان مشکلات از تمامی اعضای حاضر در جلسه خواستار همکاری و تقابل بیشتر با کتابخانه عمومی شد و در ادامه با اعلام برنامه های کتابخانه عمومی در دهه فجر ( بازدید دانش آموزان از کتابخانه ، حضور در مدارس و ایراد سخن در مورد اهمیت مطالعه و کتابخوانی و برگزاری مسابقات کتابخوانی و نقاشی ) به سخنان خود پایان دادند .

 در ادامه آقای فیض محمد زاده رئیس اداره ورزش و جوانان بخش سخنانی در خصوص جایگاه فرهنگ کتاب و کتابخوانی اعلام داشتند و در جلسه قول مساعدت نمودند که جوانان ورزشکار را در جهت مراجعه و استفاده از خدمات کتابخانه راهنمایی و تشویق و ترغیب نمایند . همچنین آقای کریم زائی ریاست محترم آموزش و پرورش بنت اعلام فرمودند که آموزگاران و مربیان ، دانش آموزان را در ساعاتی از دروس و در طول هفته به کتابخانه بیاورند تا بیشتر و بهتر از گذشته فعال باشند و از این راه به مطالعه عادت نمایند تا جایگاه کتابخوانی در منطقه گسترش و با کتاب آن یار مهربان انس و دوستی پیدا کنند .

در این جلسه نیز نماینده شهردار آقای شاهوزهی نیز اعلام داشتند که آقای شهردار قول مساعدت دادند که شهرداری بدهی های خود را در خصوص پرداخت نیم درصد عوارض  تاقبل از پایان سال  به حساب انجمن واریز نمایند . در پایان جلسه مقرر گردید اعضای انجمن در یکی از روزهای دهه فجر بازدیدی از کتابخانه داشته و از نزدیک به بررسی و مشکلات کتابخانه  بپردازند .

                                                                                             و السلام

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 11 بهمن 1391
http://upload.tehran98.com/img1/zlpmdny04x202j0lc96.jpg

هفدهم ربیع الاول مصادف با دو نور پاک الهی بر پهنه هستی است دو نورى که دریچه هاى حیات ابدى رابر روى بشریت گشودند و مفهوم انسان و انسانیت را تا اوج اعلى علیین معنا بخشیدند. دو نور پاکى که از سوى خداوند به مصطفى یعنى برگزیده از میان تمام مخلوقات و صادق یعنى راستگو و درست کردار توصیف شده اند


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 8 بهمن 1391

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی


WeblogSkin

استخاره با قرآن
استخاره با قرآن

تعبیر خواب آنلاین


ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو